Imprezy okolicznościowe

Aktualności

 
2017-10-24
SYLWESTER 31 GRUDNIA 2017 r.

Z wielką przyjemnością zapraszamy na niezapomniany Bal Sylwestrowy


 
2017-09-28
ANDRZEJKI 25 LISTOPADA 2017 r.

Zachęcamy do rezerwacji.


 
2017-05-05
Restauracja Oliwna

Informujemy, iż w dniach 7, 14 oraz 21 maja restauracja będzie nieczynna ze względu na liczne przyjęcia komunijne. Za utrudnienia przepraszamy.


Archiwum aktualności

Wesele - korzystna oferta

 

Dowiedz się więcej o promocji weselnej listopad - marzec

tel. 790-708-709

 

    

Oferta BUSINESS

Konferencje i szkolenia to nie tylko nauka. Istotnym elementem organizacji takich wydarzeń jest wybór dobrego miejsca. W stylizowanych wnętrzach stworzyliśmy bardzo funkcjonalne  

 

 

 

 

Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne. W wyjątkowym otoczeniu organizujemy pobyty konferencyjne, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne. Położenie ośrodka, komfort pokoi, profesjonalizm i miła obsługa oraz doskonała kuchnia – tego nie może zabraknąć w czasie pobytu na spotkaniu firmowym. To wszystko zapewnia Hotel Badura *** w Wadowicach. Jedyny w swoim rodzaju obiekt, położony z dala od zgiełku miast, jest idealnym miejscem dla organizacji spotkań. Gościnny klimat, który zapewnia obsługa, wysoki standard pokoi oraz specjały kuchni polskiej nie zawiodą nikogo! My rozumiemy, jakie znaczenia dla Państwa ma komfort pobytu uczestników, dlatego dbamy o wszystkie szczegóły.

 

PROMOCYJNE PAKIETY DLA FIRM REKRUTUJĄCYCHJesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas kontaktu z hotelem.


Hotel Badura *** dysponuje pełną ofertą konferencyjną w zakresie sprzętu, zajmiemy się także wszystkimi szczegółami i organizacją nawet najbardziej skomplikowanych konferencji  czy wydarzeń.


Zadzwoń lub wyślij e-mail – przygotujemy wstępną ofertę i na pewno Cię miło zaskoczymy!

 Kreacja
strony:
Tytani
Reklamy
Hotel Badura Ul. Wenecja 4 34-100 Wadowice,
Tel. +48 33 873 12 40 e-mail: rezerwacja@hotelbadura.pl